De Observaties III - O Collectief Stedelijk Museum Meppel van 28 maart - 5 juli
- 2 uur geleden
- 1 minuten om te lezen

DE OBSERVATIES III
U bent van harte uitgenodigd voor de tentoonstelling De Observaties III, te zienvan 28 maart tot en met 5 juli in het Stedelijk Museum Meppel. De feestelijke opening vindt plaats op zondag 29 maart om 15:00 uur in het
nieuwe museum aan de Kromme Elleboog 59 in Meppel en wordt muzikaal omlijst door pianist Frans Schulze.
Het O-Collectief bestaat uit vier kunstenaars die elk op hun eigen manier de mens en zijn innerlijke wereld observeren en verbeelden.
Jeannet Klement maakt figuratieve klei-scènes waarin ogenschijnlijk alledaagse momenten – losjes geboetseerd en kleurrijk – de bezieling en kwetsbaarheid van de mens zichtbaar maken.
Marieloes Reek schildert gelaagde, kleurrijke hoofden die met hun mysterieuze blikken, attributen en hoofddeksels veranderen in intrigerende personages vol gedachten en associaties.
Maartje Strik creëert fantasierijke portretten waarin verbeelding centraal staat en waarin houding, symboliek en natuurelementen de innerlijke emoties en ideeën van de mens zichtbaar maken.
Sari Piek schildert expressieve, kleurrijke gezichten waarin vormen, lijnen en kleurvlakken samenkomen tot schilderijen die niet zozeer personen afbeelden, maar de essentie van het schilderen zelf onderzoeken.
BOEKPRESENTATIE: Pleased to meet you zondag 10 mei om 15.00 uur.
Kromme Elleboog 59
7941 KC Meppel
[t] 0522 78 55 83
openingstijden: wo t/m zo 13:00-17:00 uur





















Opmerkingen